Tlustice, známá jako strom štěstí - v květnu poštovné na adresu 30 Kč + E-book Zdarma.

Prodejce
Možnosti dopravy
  • Osobní převzetí
    Ivančice, 664 91
    Zdarma
  • Balíkovna 75 Kč
  • Zásilkovna 85 Kč
  • Česká pošta 30 Kč
  • Česká pošta - balík na poštu 130 Kč
cena
195
+ 88 Kč poplatek za bezpečnou platbu i
+
nebo

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Nabídnout nižší prodejní cenu můžou pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody
Spolehlivý prodejce

Prodejce má více jak 10 pozitivních hodnocení.

Sdílejte na:

Kategorie: Pokojové rostliny

- Je to také léčivá rostlina na řezné rány, odřeniny a opary. - Velmi snadno se pěstuje. - Nejlépe se jí bude dařit na slunném okenním parapetu protože má červené lemování listů. - Snáší teploty od 5 stupňů výše. - Průměr květináče 11 cm, výška rostliny s květináčem 20-27 cm. Ke každé objednávce ZDARMA E-BOOK - 5 vyzkoušených tipů jak se starat o kytky a vyhnout se tak chybám v pěstování. - Chcete rozmanitější kytky? Zobrazí se po kliknutí na jméno prodejce "Martina"¨ AKCE v květnu poštovné na adresu 30,-Kč. - Posílám i dvě různé kytky za jedno poštovné . Pro přepravu je zasypávám bublinkovou výplní aby se ani nehnuly, jsou křehčí. - Osobní převzetí Ivančice-Budkovice 66491 - Odesílám v PO, Ut, ST. Prosím v zimním období uvádějte adresy kamenných Zásilkoven a Balíkoven kvůli teplotě pro kytky. Děkuji.

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Zprávy před nákupem mohou posílat pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody

Podobné produkty