dárková Sansevieria trifasciata "Silver flame"

Prodejce
Možnosti dopravy
  • Osobní převzetí
    Litomyšl, 570 01
    Zdarma
  • Balíkovna 70 Kč
cena
295
nebo

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Nabídnout nižší prodejní cenu můžou pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody
Spolehlivý prodejce

Prodejce má více jak 10 pozitivních hodnocení.

Sdílejte na:

Kategorie: Pokojové rostliny

Raritnější druh tchýnina jazyka namnožený dělením trsu, díky kterému si zachová kontrastní vzorování na okrajích tmavých listů. Je to ideální dárková rostlina maximálně nenáročná na péči: stačí ji lehce zalít vždy až po proschnutí substrátu (nikdy do listové růžice). Přesadit pouze až jí bude květináček těsný. Přikládám pro ilustraci foto neprodejné mateční rostliny. V nabídce i jiné tchýniny jazyky nebo pokojové rostliny - zobrazí se po kliknutí na logo Qiti. Ve velmi chladném počasí doporučuji přiobjednat do balení hřejivý sáček. Zajímavost: Nebezpečný formaldehyd dovede ze vzduchu odfiltrovat a zneškodnit filodendron, fíkus, scindapsus, zelenec, břečťan i sanseviera zvaná tchýnin jazyk. Rovněž škodlivý xylen z interiérů prokazatelně odsávala sanseviera a břečťan.

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Zprávy před nákupem mohou posílat pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody

Podobné produkty