Rašeliníkové tyče s plastovými zády 26cm

Prodejce
Možnosti dopravy
  • Osobní převzetí
    Rychnov u Jablonce nad Nisou, 468 02
    Zdarma
  • Zásilkovna 80 Kč
  • PPL 120 Kč
cena
140
+
nebo

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Nabídnout nižší prodejní cenu můžou pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody
Sdílejte na:

Kategorie: Pěstitelské potřeby

Rašeliníkové tyče s plastovými zády 🌿 Výhoda plných zad nejvíce potěší hlavně zaneprázdněné kytkomily nebo nedolévače - tyče díky čirým plastovým zádům daleko pomaleji vysychají, než klasicky vyrobené čistě pletivové tyče. 🌿 Funguje jako opora a pěstební medium v jednom. Rostlina zapustí do tyče kořeny, díky čemuž získá větší listy s výraznější fenestrací. 🌿 Rašeliník při správných podmínkách ožívá, narozdíl od lisovaného terarijního rašeliníku má lepší vlastnosti. 🌿Záda jsou vyrobená z velmi pevného a kvalitního plastu a přední část z ocelového poplastovaného pletiva, díky čemuž krásně drží tvar a s rostlinou můžete velmi snadno manipulovat. V květináči tyč s rostlinou pevně sedí. 🌿 Jelikož rostlina pouští do tyče během růstu své kořeny, můžete rostlinu bezpečně nařízkovat i s kořínky - menší riziko úhynu rostlinky. 🌿 Co se týče manipulace, zalévání, sesazování, řízkování, napojení, jestli je ta vaše rostlina k tyči vhodná… to vše Vám samozřejmě vysvětlím. 26cm tyč - 140,- Osobní odběr Jablonec nad Nisou a okolí Zaslání Zásilkovna, PPL…

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Zprávy před nákupem mohou posílat pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody

Podobné produkty