Rašeliníkové tyče 50cm

Prodejce
Možnosti dopravy
  • Osobní převzetí
    Rychnov u Jablonce nad Nisou, 468 02
    Zdarma
  • Zásilkovna 80 Kč
cena
250
+
nebo

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Nabídnout nižší prodejní cenu můžou pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody
Sdílejte na:

Kategorie: Pěstitelské potřeby

Nabízím rašeliníkové tyče mé výroby. 🪴 Výborná víceúčelová opora pro rostliny. Funguje jako opora a pěstební medium v jednom. Takže rostlina zapustí do tyče kořeny, díky čemuž získá větší listy s výraznější fenestrací. 🪴 Používám kvalitní materiály - rašeliník při správných podmínkách ožívá, narozdíl od lisovaného terarijního rašeliníku má lepší vlastnosti. 🪴 Ocelové poplastované pletivo - drží svůj tvar, nepotřebuje další tyč pro zpevnění, lepší na celkovou manipulaci oproti plastovému pletivu. 🪴 Jelikož rostlina pouští do tyče během růstu své kořeny, můžete rostlinu bezpečně nařízkovat i s kořínky - menší riziko úhynu rostlinky. 🪴 Tyče jdou pomocí ocelové tyčky a pár stahovacích pásek jednoduše napojit. 🪴 Co se týče manipulace, zalévání, sesazování, řízkování, napojení, jestli je ta vaše rostlina k tyči vhodná… to vše Vám samozřejmě ráda vysvětlím. 50cm tyč - 250,- Skladem více kusů. Osobní převzetí Jablonec nad Nisou nebo zaslání před zásilkovnu.

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Zprávy před nákupem mohou posílat pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody

Podobné produkty