Peperomia obtusifolia - čistí vzduch od toxinů + E-book ZDARMA.

Prodejce
Možnosti dopravy
  • Osobní převzetí
    Ivančice, 664 91
    Zdarma
  • Balíkovna 75 Kč
  • Zásilkovna 85 Kč
  • Česká pošta 99 Kč
cena
225
+
nebo

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Nabídnout nižší prodejní cenu můžou pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody
Člen Rostlinného klubu

Aktivní člen naší komunity, který podporuje náš portál.

Spolehlivý prodejce

Prodejce má více jak 10 pozitivních hodnocení.

Sdílejte na:

Kategorie: Pokojové rostliny

Rostlina získala cenu Královské zahradnické společnosti za přínos o zahradu. Patří mezi rostliny , které podle Feng-šuej přilákají do vaší domácnosti štěstí, lásku, finance a harmonii. - Průměr květináče 11 cm, výška rostlin i s květináčem 28-37 cm . č. 5 kvete, ostatní mají nové výhony. Ke každé objednávce ZDARMA E-BOOK - 5 vyzkoušených tipů jak se starat o kytky a vyhnout se tak chybám v pěstování. - Chcete další báječné kytky? Zobrazí se po kliknutí na jméno prodejce "Martina" - Posílám i dvě různé kytky za jedno poštovné . - Osobní převzetí Ivančice-Budkovice 66491 - Odesílám v PO, Ut, ST. - Jestli chcete jinou platební metodu , (bez poplatků) zvolte " osobní převzetí " a metodu platby napište do poznámky prodejci a domluvíme se. Děkuji.

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Zprávy před nákupem mohou posílat pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody

Další inzeráty od tohoto prodejce