Organická hnojiva

Prodejce
Možnosti dopravy
  • Zásilkovna 90 Kč
  • Česká pošta - balík na poštu 139 Kč
  • Balíkovna 95 Kč
cena
159
+ 87 Kč poplatek za bezpečnou platbu i
nebo

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Nabídnout nižší prodejní cenu můžou pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody
Sdílejte na:

Kategorie: Hnojiva

Vitality komplex - 0,5 L - rostlinný přípravek, který rostlinám zajistí posílení imunity rostlin, obnovení vitality a růstu rostlin, zvýšení odolnosti vůči stresu a navíc také urychluje regeneraci rostlin po poškození chorobami a škůdci Slepičince granulované - 2,5 kg - Hoštické hnojivo granulované slepičince rostlinám dodává potřebné živiny a výrazně aktivuje půdní mikroflóru. Vysoký obsah přírodní formy fosforu zaručuje bohatou násadu květů a u plodové zeleniny a ovoce následně i vysokou úrodu Koňský hnůj speciál s rohovinou - 3 kg - Pravý koňský hnůj v granulátu je přírodní organické hnojivo vyrobené z koňského hnoje procesem sušení a následné peletizace, pro snadnou manipulaci a použití hnojiva. Pelety při styku s vlhkostí bobtnají a dochází tak k postupnému rozkladu a uvolňování živin, současně podporuje drobtovitou strukturu půdy a kvalitu půdy obecně. Doplněk rohoviny zvyšuje obsah dusíku v organické formě. Biomin růže - 1 kg - Organicko minerální hnojivo na růže a kvetoucí trvalky jako rudbékie, ostrožky, kopretiny, pivoňky, srdcovky, sasanky atd. Vysoký podíl organické hmoty podporuje mikrobiállní aktivitu v půdě a zvyšuje přirozenou úrodnost. Biomin rododendrony - 1 kg - Organicko minerální hnojivo rododendrony, azalky, vřesy, vřesovce a další kyselomilné rostliny. Zvýšený poměr draslíku a hořčíku zlepšuje vyzrálost pletiv a vybarvení jehlic. Vysoký podíl organické hmoty podporuje mikrobiállní aktivitu v půdě a zvyšuje přirozenou úrodnost. Biomin maliny a ostružiny - 1 kg - Organicko minerální hnojivo na drobné ovoce - maliny, ostružiny, angrešty, rybízy, kamčatské borůvky, muchovníky, rakytníky atd. Vysoký podíl organické hmoty podporuje mikrobiállní aktivitu v půdě a zvyšuje přirozenou úrodnost. Biomin konifery - 1 kg - Organicko minerální hnojivo na jehličnaté dřeviny - jalovce, cypřišky, tůje, borovice, jedle atd, včetně tvarovaných živých plotů. Zvýšený poměr draslíku a hořčíku zlepšuje vyzrálost pletiv a vybarvení jehlic. Vysoký podíl organické hmoty podporuje mikrobiállní aktivitu v půdě a zvyšuje přirozenou úrodnost. Biomin jahody - 1 kg - Organicko minerální hnojivo na jahody a další drobné ovoce. Vyvážený poměr živin podporuje bohaté kvetení a plodnost. Vysoký podíl organické hmoty podporuje mikrobiállní aktivitu v půdě a zvyšuje přirozenou úrodnost.

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Zprávy před nákupem mohou posílat pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody

Podobné produkty