Monstera adansonii albo variegata c4

Prodejce
Typ dopravy:
  • Osobní převzetí
    Most, 434 01
    Zdarma
  • Zásilkovna 80 Kč

Inzerát již není aktivní

Zaregistrujte se, ať vám příště zase neuteče.

Sdílejte na:

Kategorie: Pokojové rostliny

Popis produktu

Nabízím k prodeji raritní rostlinku - monstera adansonii albo variegata. Je ze stonkového řízku, zcela zakořeněná a v aktivním růstu, takže může začít rovnou dělat někomu radost a odpadá starost se zdlouhavým zakořeňováním a čekáním na první listy (a že mě tento druh umí potrápit).

Rostlinka roste v běžných pokojových podmínkách (v jiiznim pokoji,umistena kus od okna aby se nespalila,bile casti listu jsou citlive na spaleni), takže není potřeba ji obtížně aklimatizovat pro pěstování.

Novému majiteli bych doporučila pro lepší růst zajistit vyšší vlhkost (např. umístit do skleníčku, přiklopit poklopem apod., mohem lépe prospívá). Já ji mám na velké podmisce a okolo udržuji vlhký rašeliník.

Konkretně tato rostlinka č.4 je ze všech nabízených nejvíce zelená,ale nebyla taková. Listy byly původně celé bílé,až jsem se obávala,že ani nepřežije,protože neměla žádnou zelenou v sobě,ale a postupně časem zezelenaly a nový poslední list už je správně skvrnitý a má "správně" část listu bílou a část zelenou.

Podobné produkty