hlidací pes.jpg

Novinky

Hledáte konkrétní rostlinu? Nastavte si hlídacího psa!

15.02.2024, David Kratochvíl

Pokud jste vášnivými sběrateli rostlin, určitě znáte ten pocit, kdy hledáte konkrétní rostlinu a zdá se, že je nemožné ji najít. Celé toto hledání zabírá spoustu času a energie. Naštěstí jsme připravili řešení pro vás - náš Hlídací pes.

Funkce Hlídací pes na našem webu vám umožňuje snadno a efektivně sledovat rostliny dle vašich preferencí. Stačí si jednoduše nastavit klíčová slova, která chcete sledovat, a když se rostlinka objeví, my vám dáme vědět e-mailem.

Jak nastavit hlídacího psa?

1. Navštivte Aukce nebo Obchod (hlídat budeme oba typy zároveň) a najděte tlačítko "Nastavit hlídacího psa".

2. Napište klíčová slova: Do pole napište klíčová slova, která chcete sledovat. Můžete sledovat libovolný počet slov, ale doporučujeme hlídat konkrétní fráze, ideálně jednoslovné.Například, pokud hledáte 'Monstera obliqua peru', napište pouze 'peru' nebo 'obliqua peru'

3. Hotovo! Po nastavení hlídacího psa vám začneme každou hodinu zasílat e-maily se shrnutím všech sledovaných rostlin. Tím nejen ušetříte čas při hledání, ale také podpoříte rozvoj našeho portálu.

Správa hlídaných slov:

Na stejné stránce, kde jste si nastavili Hlídacího psa, můžete jednoduše přehledně zobrazit a spravovat všechna sledovaná slova. Máte tak kontrolu nad tím, co sledujete, a můžete si sledování kdykoliv vypnout.

Nyní máte k dispozici efektivní nástroj pro rychlejší a cílenější hledání rostlin. Buďte první, kdo získá tu nejžádanější rostlinu na našem tržišti. ✨

David Kratochvíl

David Kratochvíl

Další články