Fylokaktus žlutý, růžový, bílý, červený 110Kč/ks

Prodejce
Možnosti dopravy
  • Osobní převzetí
    Plzeň 4, 312 00
    Zdarma
  • Zásilkovna 80 Kč
cena
105110 Kč
+ 86 Kč poplatek za bezpečnou platbu i
+
nebo

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Nabídnout nižší prodejní cenu můžou pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody
Spolehlivý prodejce

Prodejce má více jak 10 pozitivních hodnocení.

Sdílejte na:

Kategorie: Kaktusy a sukulenty

Nabízím pěkné řízky Fylokaktusů. Dovoz z Kanárských ostrovů. Řízek stačí zasadit do zeminy pro kaktusy. Zakoření do 14 dnů. Všechny řízky pokvetou během 1 měsíce. Květy Fylokaktusů jsou velké, atraktivní a některé navíc voní. Nabízím barvy : - Žlutá - bílá - růžová - červená - červená se světlým středem. Úspěch při pěstování zaručen. Fylokaktusy jsou nenáročné, rády a ochotně kvetou. Mají rády letnění a závěsné nádoby. V zimě mají vegetační klid. Uchovávejte v místnosti okolo 10C. Fylokaktusy nemají rády přímé slunce a úžeh. V létě umístit a zavěsit pod stromy. Pravidelné kvetení po dobu 6 měsíců každý rok. V zimě málo zalévat, je to kaktus. Osobní odběr v Plzni - Doubravce. Osobní odběr vítán. Nebo pošlu přes Zásilkovna za 79Kč + 15Kč balné. Celkem 94Kč. Po zaslání peněz na účet, ihned odesílám. Úspěšná rostlina i pro začátečníky. Info na telefonu. T: 777595123 Cena 110Kč. Akční cena 105Kč. Zásilkovna 79Kč. Balné 15Kč. Celkem 94Kč.

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Zprávy před nákupem mohou posílat pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody

Podobné produkty