Domácí Červí Guano - organické super hnojivo

Prodejce
Možnosti dopravy
  • Osobní převzetí
    Kostelec nad Orlicí, 517 41
    Zdarma
  • Zásilkovna 90 Kč
  • DPD 160 Kč
  • Balíkovna 90 Kč
cena
150
+ 87 Kč poplatek za bezpečnou platbu i
+
nebo

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Nabídnout nižší prodejní cenu můžou pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody
Spolehlivý prodejce

Prodejce má více jak 10 pozitivních hodnocení.

Sdílejte na:

Kategorie: Pěstitelské potřeby

Nabízím super organické hnojivo z domácí produkce ( přebytky). Červí guano z domácího malochovu v top kvalitě. Červy v mém malochovu dostávájí pouze top krmivo. Krmení jsou čerstvou zeleninou, ovocem, řasou a masovými granulemi v top kvalitě. Červy chovám primárně jako krmivo pro akvarijní ryby. Hnojivo používám na veškeré pokojové rostliny od zelence po monsteru thai. Vmíchávám přímo do připravovaného substrátu. Navíc jsem vyladila 2 typy guano - Light - ten primárně používám na mladé rostliny, kořenící, při sadbě atd .. Dark - Používám na starší rostliny, které nejsou tolik choulostivé na příjem živin. Hnojivo je 3x přesáté od zbytků krmiv, částí rostlin nebo tvrdých nožek brouků Cena je uvedana za 500g guano Omezené množství aktuálně od každého druhu cca 3-4 ks

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Zprávy před nákupem mohou posílat pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody

Podobné produkty