Aktivní uhlí do substrátu (50 g)

Prodejce
Možnosti dopravy
  • Osobní převzetí
    Praha 4, 140 00
    Zdarma
  • Zásilkovna 85 Kč
  • PPL 95 Kč
  • Jiné 60 Kč
cena
30
+ 85 Kč poplatek za bezpečnou platbu i
+
nebo

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Nabídnout nižší prodejní cenu můžou pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody
Spolehlivý prodejce

Prodejce má více jak 10 pozitivních hodnocení.

Rychlé odeslání

Průměrná doba odeslání je menší jak 3 dny.

Sdílejte na:

Kategorie: Substráty

Kdo si míchá vlastní substrát pro pokojovky, asi není třeba aktivní uhlí představovat. Přimícháním do substrátu dosáhnete hned několik benefitů. Aktivní uhlí: - pomáhá absorbovat přebytečnou vlhkost, což chrání rostliny před přemokřením - zajišťuje vzduchové kapsy a tím provzdušňuje substrát - pomáhá udržovat kyslík v půdě a pomáhá při výživě rostlin (kořeny absorbují tolik živin a minerálů z půdy, kolik mohou) - prodlužuje životnost substrátu tím, že vyrovnává pH - má schopnost filtrovat toxiny a mikroby (pomáhá předcházet hromadění zápachu způsobeného růstem bakterií a plísní, absorbuje nečistoty, aby vaše rostliny zůstaly zdravé a bez chorob) Snadné použití - stačí přimíchat do substrátu: 1-2 lžičky uhlí na 1 litr substrátu. Balení 50 gramů tedy vystačí na 5 - 10 litrů zeminy. Frakce: 0,6 - 2 mm _________ Zaslání bez nutnosti platit poplatek za platební bránu: Pokud si přejete objednávku poslat, ale nechcete platit poplatek za platbu kartou, zvolte si jako dopravu Osobní převzetí a na zaslání a platbě předem se domluvíme individuálně.

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Zprávy před nákupem mohou posílat pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody

Podobné produkty