Nenáročný POTOS + E-book ZDARMA.

Prodejce
Možnosti dopravy
  • Osobní převzetí
    Ivančice, 664 91
    Zdarma
  • Balíkovna 75 Kč
  • Zásilkovna 85 Kč
  • Česká pošta - balík na poštu 130 Kč
cena
195
+ 88 Kč poplatek za bezpečnou platbu i
+
nebo

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Nabídnout nižší prodejní cenu můžou pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody
Spolehlivý prodejce

Prodejce má více jak 10 pozitivních hodnocení.

Sdílejte na:

Kategorie: Pokojové rostliny

Potos –Šplhavnice (Scindapsus Epipremnum 'Aureum) - Je to převislá rostlina, se zelenožlutě žíhanými listy. - Čistí vzduch, snadno se pěstuje, je považována za talisman pro štěstí. -V jednom květináči jsou 4 výhony. - Průměr květináče 10-14 cm. - Délka nejdelšího výhonu 40 cm u všech kytek na fotkách. Ke každé objednávce ZDARMA E-BOOK - 5 vyzkoušených tipů jak se starat o kytky a vyhnout se tak chybám v pěstování. - Chcete další úžasné kytky? Zobrazí se po kliknutí na jméno prodejce "Martina" - Posílám i dvě různé kytky za jedno poštovné. - Osobní převzetí Ivančice-Budkovice 66491 - Odesílám v PO, Ut, ST. - Jestli chcete jinou platební metodu , (bez poplatků) zvolte " osobní převzetí " a metodu platby napište do poznámky prodejci a domluvíme se. Děkuji.

Tato funkce je jen pro členy Pěstitelského klubu, připojte se k nám.

Zprávy před nákupem mohou posílat pouze členové. Staňte se členem a ušetřete na nákupu, získejte další funkce a výhody - více o klubu.

Stát se členem a získat výhody

Podobné produkty