Začnete prodávat vaše přebytečné rostliny, inzerce je úplně zdarma, stejně jako nakupování. :)

Začnete prodávat vaše přebytečné rostliny, inzerce je úplně zdarma, stejně jako nakupování. :)

Jak to funguje?

Pojďme se podívat, jak náš web funguje. Nebojte, je to jednoduché. A pokud budete mít i tak nějaké otázky, klidně nám napište – jsme na chatu i e-mailu. Pomůžeme.

1.

Jak Aukce rostlin funguje? 

Aukce rostlin je pro nadšence a pěstitele pokojových rostlin. Můžete zde prodávat rostlinky, které se vám už nehodí a třeba si rovnou koupit jiné. Celé to funguje velmi jednoduše. Svoji rostlinu patřičně nafotíte, sepíšete základní informace o rostlině a jejím stavu, nastavíte si počáteční cenu a délku aukce. Zájemci si pak jednotlivé aukce budou moct prohlížet a přihazovat podle zájmu. Po skončení aukce pak dojde k automatickému propojení výherce a prodejce a prodeji rostliny.

2.

Jak se připojit?

Soukromý uživatel se může zaregistrovat zde: Registrace

Na výběr je ze dvou možností účtu. Ti co chtějí jen nakupovat zvolí první variantu účtu – vyhnou se tak dalšímu nastavovaní a mohou rovnou přejít k nákupu. Později můžete začít také inzerovat, stačí si jen tuto možnost zapnout v nastavení účtu. 

Ti co chtějí začít inzerovat, přesměruji rovnou na stránku Chci začít inzerovat, kde je systém popsán přesně. 

3.

Jaké jsou výhody?

Ověřování prodejců

Prodejce se vždycky snažíme prověřit, ty soukromé obtížněji, ty firemní důkladně. 

Na všechny prodejce sbíráme recenze. Chceme aby u nás na webu byli jen zodpovědní  prodejci – to je pro nás základ. 

Bezpečná platba

Platíte přímo nám. Platbu za vyhranou aukci, nebo za obyčejný nákup převádíte nám. Následně čekám 10 dní na uzavření obchodu. Až následně prodejci peníze pošleme. Pokud by byl jakýkoliv problém, využijte prosím reklamační formulář a pokud je to možné nezapomeňte přiložit fotodokumentaci. Pokud zjistíme pochybení ze strany prodejce, peníze vám vrátíme. 

Aukční systém

Web je přímo navržen pro aukce. Takže vidíte čas do konce aukce, můžete si nastavit připomínku konce aukce a na konci celé aukce je naprosto jasné, kdo aukci vyhrál. 

Platba kartou

Platit lze i kartou, případně rychlým bankovním převodem. Odpadá tak zdlouhavé vyplňování čísla bankovního účtu. 

Další funkce webu:

Rostliny a další inzeráty můžete filtrovat dle lokality. Takže si můžete vybírat jen rostliny v docházkové vzdálenost a není tedy třeba nic posílat a riskovat poškození rostliny při transportu. 

Oblíbené prodejce si můžete ukládat. Vystaví-li nový předmět budete to ihned vědět. 

 

Není ti něco jasné? Klidně nám napiš: