Začnete prodávat vaše přebytečné rostliny, inzerce je úplně zdarma, stejně jako nakupování. :)

Začnete prodávat vaše přebytečné rostliny, inzerce je úplně zdarma, stejně jako nakupování. :)

Spouštíme nový web – na co se můžete těšit?

Ahoj / dobrý den,

jsem rád, že jsem zavítali na náš web, který jsme spustili ke konci roku 2020. V krátkosti bych vám chtěl představit o co tu běží.

Web aukcerostlin.cz jsem začal stavět na popud korona krize – chtěl jsem pomoci menším prodejcům květin inzerovat jejich rostliny, případně výrobky úzce spojené s pěstováním rostlin. Vím že, e-shopy a obzvláště dobré e-shopy, jsou dnes relativně drahé a zákazníci si zvykli na určitý standard – například přijímaní platby kartou je dnes na každém eshopu v podstatě samozřejmostí. Nicméně co je pro zákazníka samozřejmostí, nemusí být technicky jednoduché…

Takže jsem se rozhodl zjednodušit život malým prodejcům a také obyčejným lidem, kteří své rostlinky také rádi inzerují.

Postupem času jsem objevil i facebookové skupiny, které se zabývaly aukcí rostlin. Facebook však pro aukce není vůbec vhodnou platformou a tak u aukcí docházelo dohadům, kdo aukci vyhrál a prodejci měli i další problémy.

Rozhodl jsem se tedy vyřešit tento problém specializovaným portálem pro aukci rostlin. Kde mají zákazníci možnost pohodlně nakoupit a prodejci si jednodušší život se správou objednávek a celkově administrací aukcí.

Portál je tedy určen nejen pro podnikatele, ale i pro soukromé osoby, kteří pěstují pro radost a chtějí se podělit s ostatními.

Věřím, že se vám web bude líbit a dobře používat.

Máte-li nějaký námět ke zlepšení, budu za něj rád.

Děkuji
David

David Kratochvíl

David Kratochvíl

K pěstování rostlin mě 2 roky zpátky přivedla spolubydlící, když mi dala první řízek monstery. Od té doby si jezdím pro řízky (rostlin) k babičce a rozšiřuji svou pokojovou faunu.

Podělte se o tento článek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Další články