Začnete prodávat vaše přebytečné rostliny, inzerce je úplně zdarma, stejně jako nakupování. :)

Začnete prodávat vaše přebytečné rostliny, inzerce je úplně zdarma, stejně jako nakupování. :)

Inzerce rostlin ZDARMA - zaregistrujte se nyní

Máte rostlinky, které už se vám doma nehodí? Přesazovali jste a máte tolik řízků, že nevíte, co s nimi? Zaregistrujte se na Aukci rostlin a začněte prodávat – zdarma, neplatíte žádnou provizi ani poplatek za vložení. 

1.

Jak Aukce rostlin funguje? 

Aukce rostlin je pro nadšence a pěstitele pokojových rostlin. Můžete zde prodávat rostlinky, které se vám už nehodí a třeba si rovnou koupit jiné. Celé to funguje velmi jednoduše. Svoji rostlinu patřičně nafotíte, sepíšete základní informace o rostlině a jejím stavu, nastavíte si počáteční cenu a délku aukce. Zájemci si pak jednotlivé aukce budou moct prohlížet a přihazovat podle zájmu. Po skončení aukce pak dojde k automatickému propojení výherce a prodejce a prodeji rostliny.

2.

Kdo může prodávat? A co to stojí?

Na našem webu může prodávat každý, registrace ani inzerce nic nestojí. Aukce rostlin je zaměřena primárně na nadšené pěstitele pokojových rostlin, kteří chtějí poslat do světa své přebytky. Jste jedním z nás? Zaregistrovat se můžete zde

3.

Proč používat zrovna Aukci rostlin?

Aukce rostlin se již ve velkém pořádají ve facebookových skupinách, ty jsou ale nepřehledné a uživatelsky ne úplně příznivé. Proto jsme se rozhodli tento koncept přenést na specializovaný web a proces zjednodušit pro všechny zúčastněné strany.

Jaké jsou tedy výhody oproti facebookovým aukcím?

Aukce má jasné datum konce, takže se už nestane, že rostlinu vyhraje ten, kdo přihodil po vás, i když jste si jistí, že váš příhoz byl poslední. Prodejce si také nemůže vybírat, komu rostlinu prodá, vyhrává nejvyšší příhoz. Prostě je to víc fér. 

Náš systém všechny uživatele zapojené do dané aukce upozorní před jejím koncem, takže už se vám nestane, že byste konec propásli a rostlinu vyhrál někdo jiný.

Aukce rostlin taky umožňuje jednoduší komunikaci mezi prodejcem a výhercem aukce, e-maily ohledně výhry a pokyny k platbě se odesílají automaticky po konci aukce. Také vás upozorníme, kdyby se stalo, že platbu zapomenete uhradit. A navíc u nás můžete platit kartou!

Hodnocení prodejců i kupujících. Přišla vám jiná rostlina, než byla inzerovaná? Přijde vám, že její stav neodpovídá tomu, co bylo uvedeno v aukci? Nepřišly vám peníze? Po každém provedeném prodeji má kupující možnost ohodnotit prodejce a naopak. Tato zpětná vazba nám pomůže podchytit problémové prodejce a neplatící zákazníky a zajistit tak co nejhladší průběh aukcí. 

Jak začít inzerovat?

Pro co nejjednodušší start jsme připravili několik video návodů.