Začnete prodávat vaše přebytečné rostliny, inzerce je úplně zdarma, stejně jako nakupování. :)

Začnete prodávat vaše přebytečné rostliny, inzerce je úplně zdarma, stejně jako nakupování. :)

Inzerce na portále bude pro soukromé uživatele zdarma

Uff. Je to pár dní co jsme spustili náš web. A byl to záhul! V pondělí nápor návštěvníku předčil veškerá očekávání a shodil server. 🙂 Za což jsme samozřejmě rádi, jen by to server mohl ustát. Na webu se také uskutečnili i první prodeje rostlinek, díky tomu jsem mohli doladit nějaké detaily a nastavení.

Aktuálně pracujeme na vylepšení webu pro registraci a nastavení prodejního profilu – zjednodušujeme celý systém, aby to pro vás bylo co nejpohodlnější a nejpřívětivější. Máte pro nás nějaký tip na funkci, kterou byste na webu rádi viděli? Klidně nám dejte vědět: ahoj@aukcerostlin.cz

Dále pracujeme na zlepšení stability serveru, aby se neopakovala pondělní situace. 🙂

Důležitá změna: Inzerce bude zdarma pro soukromé uživatele!

Po několika dnech provozu jsme se rozhodli k odvážnému kroku – inzerci necháme pro soukromé uživatele zdarma. Nebudeme si tedy brát žádnou provizi z prodejů. Cílem je navýšit počet prodejců na webu a vybudovat velkou komunitu lidí.

Peníze na provoz portálu bude vázán primárně na prodeje firemních subjektů a případně reklamy. Dále plánujeme prémiové služby pro uživatele. To však až v pozdější fázi vývoje webu.

Doufám, že tímto krokem pomůžeme portál ještě více rozjet avšak snad již bez pádu serveru. :))

Děkuji, David.

David Kratochvíl

David Kratochvíl

K pěstování rostlin mě 2 roky zpátky přivedla spolubydlící, když mi dala první řízek monstery. Od té doby si jezdím pro řízky (rostlin) k babičce a rozšiřuji svou pokojovou faunu.

Podělte se o tento článek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Další články